Allied Telesis MINI MC GE TX TO SFP

Förstasidan / Allied Telesis MINI MC GE TX TO SFP
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
Allied Telesis MINI MC GE TX TO SFP (AT-MMC2000/SP-60)

Allied Telesis MINI MC GE TX TO SFP

Artikelnr:
AT-MMC2000/SP-60
EAN:
767035203645
  • Produkt Mediakonverterare
Eget lager: Ej i lager Externt lager: I lager
Beskrivning

Allied Telesis AT-MMC2000/SP-60. Maximal dataöverföringshastighet: 1000 Mbit/s, Kommunikationsstandarder: IEEE 802.1Q, Typ av ethernet-gränssnitt: Gigabit Ethernet. Fiberoptiska kontakten: SFP, Anslutningsteknologi: Kabel. Maximal överföringshastighet avstånd: 500 m, Våglängd: 850 nm, Fiberlägets struktur: Flerläge. Produktens färg: Silver. Bredd: 54,9 mm, Djup: 101,6 mm, Höjd: 21,8 mm

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2021 ACE Options