+46 8 446 37 20info@aceoptions.se

Hem      |     Logistik      |     Köpvillkor      |     Retur & Garanti      |     Garanterat ACE      |     Support      |     Tjänster      |     Kontakt
Sök
 
 
 

Allied Telesis GBICs/SFPs

Sökfilter

Välj filter

Välj den parametern du vill starta med

Aktivera filter

Inget val
Sortera på 
Visar 1-7 av 7 objekt
ALLIED TELESIS
 = På lager
 = Inte på lager
Allied Telesis SFP Modul 1000BaseTX 100m
Allied Telesis SFP Modul 1000BaseTX 100m
SKU: AT-SPTX
Org. Artikel#: AT-SPTX
SAFENET
SAFENET 1000BASE-TX SFP, RJ-45 connector, 100m (AT-SP8T)
SAFENET 1000BASE-TX SFP, RJ-45 connector, 100m (AT-SP8T)
SKU: AT-SP8T-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AT-SP8T
SAFENET Allied 1000BASE-ELX SFP, SMF, 1310nm, 40km
SAFENET Allied 1000BASE-ELX SFP, SMF, 1310nm, 40km
SKU: AT-SPLX40-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AT-SPLX40
SAFENET Allied 1000BASE-LX SFP, SMF, 1310nm, 10km
SAFENET Allied 1000BASE-LX SFP, SMF, 1310nm, 10km
SKU: AT-SPLX10-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AT-SPLX10
SAFENET Allied 1000BASE-SX SFP, MMF, 850nm, 550m
SAFENET Allied 1000BASE-SX SFP, MMF, 850nm, 550m
SKU: AT-SPSX-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AT-SPSX
SAFENET Allied 1000BASE-ZX SFP, SMF, 1550nm, 80km
SAFENET Allied 1000BASE-ZX SFP, SMF, 1550nm, 80km
SKU: AT-SPZX80-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AT-SPZX80
SAFENET Allied Telesis AT SPTX - Module100m SFP (mini-GBIC)
SAFENET Allied Telesis AT SPTX - Module100m SFP (mini-GBIC)
SKU: AT-SPTX-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AT-SPTX
Visar 1-7 av 7 objekt

Online meddelande

Kundvagnen

Töm kundvagnen

Logga in

  
 
 Kom ihåg mig
Logga in
Glömt lösenord?
Ny kund?

ACE Bundlingar

Konfiguratorer

Nyhetsbrev

Prenumerera på kampanjerbjudande och nyheter per e-post.

   

   

   

   

ACE Options   |   Optimusvägen 12C   |   194 34 Upplands Väsby   |   Phone: +46 (0)8 446 37 20   |   Fax: +46 (0)8 446 37 21   |   E-mail: info@aceoptions.se Kategorier
Tillverkare