Allied Telesis All.Tel.Media Conv. AT-MMC2000/ST 10/100/1Gbit-T - 1Gbit SX

Förstasidan / Allied Telesis All.Tel.Media Conv. AT-MMC2000/ST 10/100/1Gbit-T - 1Gbit SX
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
Allied Telesis All.Tel.Media Conv. AT-MMC2000/ ST 10/ 100/ 1Gbit-T - 1Gbit SX (AT-MMC2000/ST-960)

Allied Telesis All.Tel.Media Conv. AT-MMC2000/ST 10/100/1Gbit-T - 1Gbit SX

Artikelnr:
AT-MMC2000/ST-960
EAN:
0767035218625

Org. Artikel#: AT-MMC2000/ST-960
  • Produkt Mediakonverterare
Eget lager: Ej i lager Externt lager: Ej i lager
Beskrivning

Allied Telesis AT-MMC2000/ST-960. Maximal dataöverföringshastighet: 1000 Mbit/s, Omvandlare inmatningsgränssnitt: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Omvandlare utgränssnittet: 1000Base-SX. Fiberoptiska kontakten: st, Anslutningsteknologi: Kabel. Maximal överföringshastighet avstånd: 500 m, Våglängd: 850 nm, Fiberlägets struktur: Flerläge. LED-indikatorer: LAN, Energiljus, System, Produktens färg: Grå, Säkerhet: FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Spänning: 12 V, Ingående ström: 0.14 A, Utgångsspänning: 0.14 V

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.
Copyright © 2021