Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

Alcatel-Lucent GBICs/SFPs

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Alcatel-Lucent GBICs/SFPs
Visar 1-18 av 18 objekt
SAFENET Alcatel-Lucent SFP-GIG-SX 1000BASE-SX GIGABIT ETHERNET
Varenr.: SFP-GIG-SX-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP-GIG-SX
I lager
SAFENET Alcatel 10GBASE-SR SFP, Compatible
Varenr.: SFP-10G-SR-AL
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP-10G-SR-AL
I lager
SAFENET Alcatel-Lucent 1000BASE-T GBIC
Varenr.: GBIC-C-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GBIC-C
I lager
SAFENET Alcatel-Lucent 1000BASE-SX 850nm 550m GBIC
Varenr.: GBIC-SX-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GBIC-SX
I lager
SAFENET Alcatel-Lucent SFP-GIG-LX 1000BASE-LX GIGABIT ETHERNET
Varenr.: SFP-GIG-LX-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP-GIG-LX
I lager
SAFENET Alcatel-Lucent 100BASE-SX SFP 1310NM 2KM
Varenr.: SFP-100-LC-MM-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP-100-LC-MM
I lager
SAFENET Alcatel-Lucent 100BASE-LX SFP 1310NM 15KM
Varenr.: SFP-100-LC-SM15-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP-100-LC-SM15
I lager
I lager
SAFENET Alcatel-Lucent 100BASE-ZX SFP 1310NM 40KM
Varenr.: SFP-100-LC-SM40-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP-100-LC-SM40
I lager
SAFENET Alcatel-Lucent 1000BASE-LX 1310nm 10km GBIC
Varenr.: GBIC-LX-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GBIC-LX
I lager
SAFENET Alcatel 10GBASE-LR SFP, Compatible
Varenr.: SFP-10G-LR-AL
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP-10G-LR-AL
I lager
SAFENET Alcatel 10GBASE-LR SFP 20km, Compatible
Varenr.: SFP-10G-LR-AL20
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP-10G-LR-AL20
I lager
SAFENET Alcatel-Lucent SFP 1000BASE-LH70 MONOMODO 40Km
Varenr.: SFP-GIG-LH40-C
Org. Artikel#: SFP-GIG-LH40
I lager
SAFENET Alcatel-Lucent 1000BASE-ZX 1550nm 70km GBIC
Varenr.: GBIC-LH-70-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GBIC-LH-70
I lager
SAFENET Alcatel-Lucent SFP 1000BASE-LH70 MONOMODO 70Km
Varenr.: SFP-GIG-LH70-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP-GIG-LH70
I lager
SAFENET Alcatel 10GBASE-ER SFP+ SMF, 1550nm, 40km
Varenr.: SFP-10G-ER-AL
Org. Artikel#: SFP-10G-ER
I lager
SAFENET Alcatel 10GBASE-ZR SFP+ SMF, 80km
Varenr.: SFP-10G-ZR-AL
Org. Artikel#: SFP-10G-ZR
I lager
SAFENET Alcatel CWDM SFP+ 1530nm 40km
Varenr.: SFP-10G-CWDM-1530-40AL
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP-10G-CWDM-1530-40AL
I lager
Visar 1-18 av 18 objekt

Copyright © 2017 ACE Options