Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

3Com GBICs/SFPs

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / 3Com GBICs/SFPs
Visar 1-9 av 9 objekt
SAFENET 1000Base-SX SFP, MMF, 850nm, 550m (3CSFP91)
Varenr.: 3CSFP91-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: 3CSFP91
I lager
SAFENET 1000Base-LX SFP, SMF, 1310nm, 10km (3CSFP92)
Varenr.: 3CSFP92-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: 3CSFP92
I lager
SAFENET 1000Base-T SFP Copper, RJ-45 connector, 100m (3CSFP93)
Varenr.: 3CSFP93-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: 3CSFP93
I lager
SAFENET 1000Base-SX GBIC, MMF, 850nm, 550m (3CGBIC91)
Varenr.: OT-GBIC-1.25G-SX-3C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: OT-GBIC-1.25G-SX-3C
I lager
SAFENET 1000BASE-ZX SFP, SMF, 1550nm, 70km (3CSFP97)
Varenr.: 3CSFP97-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: 3CSFP97
I lager
SAFENET XENPAK MM 850NM (3CXENPAK94) Compatible
Varenr.: 3CXENPAK94-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: 3CXENPAK94
I lager
SAFENET XENPAK SM 1310NM, 10KM (3CXENPAK92)
Varenr.: 3CXENPAK92-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: 3CXENPAK92
I lager
3COM 10GBASE-SR XENPAK transiever (JD501A)
Varenr.: 3CXENPAK94
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: 3CXENPAK94
I lager
SAFENET XENPAK SM 1550NM, 40KM (3CXENPAK96)
Varenr.: 3CXENPAK96-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: 3CXENPAK96
I lager
Visar 1-9 av 9 objekt

Copyright © 2017 ACE Options